لطفا کد IMEI خود را در کادر زیر وارد کنید و سپس دکمه بررسی را بزنید.

کد IMEI را از روی جعبه محصول و یا با شماره گیری کد #06#*دریافت نمایید.

جهت بررسی مدت زمان گارانتی با شرکت همراه سرویس خاورمیانه تماس بگیرید (اینترنتی و یا تلفنی).

هدیه انفورماتیک گستر (هاگ): سرویس ویژه بر روی محصولات سامسونگ و آنر

شرکت انفورماتیک گستر، به عنوان یکی از قدیمی ترین فعالان حوزه آی تی، تلفن همراه، و تبلت در کشور محسوب می شود. این شرکت همواره سعی کرده از روش های نوین در فروش، توزیع و خدمات محصولات استفاده نماید. انتخاب کالا با کیفیت مناسب برای مشتریان و ارائه پشتیبانی مناسب پس از فروش، همواره دو سیاست اصلی در این شرکت بوده است. در این راستا، و به منظور پشتیبانی بهتر مشتریان، شرکت انفورماتیک گستر تصمیم به ارائه سرویسی ویژه به مشتریان خود نموده است. این سرویس، که در واقع هدیه انفورماتیک گستر به مشتریان این شرکت است، تحت عنوان هاگ (هدیه انفورماتیک گستر) ارائه می شود. این سرویس، بر اساس قرارداد فی مابین شرکت انفورماتیک گستر و شرکت همراه سرویس خاور میانه (به عنوان شرکت ارائه دهنده خدمات) بر روی محصولات شرکت انفورماتیک گستر ارائه می شود. هاگ سرویس شامل موارد زیر است:
 
  • 30 روز گارانتی تعویض: 

   معمولا هنگام خرید گوشی تلفن همراه این انتظار وجود دارد که دستگاه به درستی کار کند. وجود ایراد در عملکرد دستگاه مورد نظر از ابتدای خرید خوشایند نیست. به همین منظور، معمولا شرکت های معتبر 7 روز مهلت آزمایش اولیه برای دستگاه در نظر می گیرند. اما با توجه به مشغله های موجود، ممکن است این زمان برای آزمایش کامل دستگاه کافی نباشد. در همین راستا، شرکت انفورماتیک گستر 1 ماه (30 روز) مهلت آزمایش اولیه از زمان فعال سازی دستگاه را برای گوشی های تلفن همراه در نظر گرفته است.

  • 24 ماه گارانتی:

   عموما گوشی های تلفن همراه با 18 ماه گارانتی ارائه می شوند. اما به منظور ارائه پشتیبانی بیشتر، شرکت انفورماتیک گستر این گارانتی را به 24 ماه از زمان فعال سازی دستگاه افزایش داده است.

  • 12 ماه گارانتی حوادث:

 با توجه به احتمال بروز اتفاق های پیش بینی نشده، مانند شکسته شدن صفحه نمایش، گارانتی 12 ماهه برای تلفن های همراه دارای گارانتی هاگ سرویس در نظر گرفته شده است. (شامل: شکستگی، نفوذ مایعات، نوسانات ولتاژ برق و اتصال کوتاه، آتش سوزی و انفجار دستگاه)

 

  • نحوه محاسبه و جبران خسارت گارانتی حوادث:
       در صورت بروز حادثه و استفاده از این گارانتی، مبلغ خسارت با کسر ۲۵% فرانشیز تحت پوشش بوده و در صورت عدم امکان تعمیر به تشخیص کارشناسان شرکت، مبلغ خسارت با کسر ۲۵% فرانشیز و ۲% استهلاک به ازای هر ماه استفاده از تاریخ فعالسازی، تحت پوشش قرار می گیرد. (مبنای محاسبه ارزش دستگاه، مبلغ فاکتور خرید مشتری می باشد)
    در دوره گارانتی حوادث، پرداخت خسارت فقط برای یکبار امکان پذیر می باشد.

 

  • موارد خارج از پوشش گارانتی حوادث:

   خسارات عمدی و خط و خش ایجاد شده در اثر استهلاک، لوازم جانبی (آداپتور، کابل، هندزفری و باتری جداشونده)، تعمیر و دستکاری دستگاه در مراکز متفرقه.)

  • موتوبایل:

   با توجه به ترافیک موجود در شهر تهران، ارائه کالای دارای مشکل به مرکز خدمات می تواند امری چالشی باشد. برای حمایت بیشتر مشتریان، شرکت انفورماتیک گستر برای مشتریان خود در شهر تهران سرویس موتوبایل را ارائه می دهد. بر اساس این سرویس، گوشی تلفن همراه مورد نظر توسط پیک موتوری شرکت همراه سرویس خاور میانه به صورت رایگان دریافت و پس از انجام خدمات برای مشتری ارسال می گردد.

 

   لازم به ذکر است با وجود بیش از 80 دفتر در شهر های مختلف کشور، امکان ارائه خدمات به مشتریان کل کشور به نحوی شایسته فراهم است. همچنین، این سرویس در حال حاضر بر روی تلفن های همراه برندهای سامسونگ و آنر ارائه می شود. بدین ترتیب، شرکت انفورماتیک گستر اولین شرکتی است که این خدمات را بر روی این محصولات ارائه می دهد.

 

(( هاگ را با این برچسب بشناسید ))