هارد های اکسترنال ADATA مناسب تمامی مصارف

هارد دیسک های ای دیتا در چهار سری “برتر” ، “با دوام” ، “فانتزی” و “ارزشمند” با ویژگی های مختلف ، برای سلیقه ها و مصارف مختلف عرضه می شوند.

DashDrive™ Elite
سری برتر
سری برتر

پیشنهاد ما برای مدیران ، تاجران ، مهندسین ، طرفداران تکنولوژی و تمام کاربرانی که زیبایی و کارایی را در کنار هم می خواهند.

DashDrive™ Durable
سری بادوام
سری بادوام

پیشنهاد ما برای ورزشکاران ، صنعتگران و تمام کاربرانی که زندگی پر جنب و جوش و سریعی دارند.

DashDrive™ Choice
سری فانتزی
سری فانتزی

پیشنهاد ما برای هنرمندان و طرفداران طراحی خاص و خلاقانه و تمام کاربرانی که زیبایی هارد اکسترنال برایشان مهم است.

DashDrive™ Value
سری ارزشمند
سری ارزشمند

پیشنهاد ما برای همه کاربران می باشد.

هارد اکسترنال ADATA مقاوم ترین هارد های دنیا

شرکت ADATA یک شرکت فناوری ، آموزشی و آزمایشگاهی است که در زمینه حافظه و ذخیره سازی فعالیت می کند. شرکت ADATA یکی از بزرگترین  تولید کننده ی حافظه های ذخیره شازی در دنیا می باشد . این شرکت در ماه مه سال ۲۰۰۱ در تایوان و به وسیله سیمون چن تاسیس شد خط تولید محصولات اصلی این شرکت شامل ماژول های DRAM،درایوهای USB ، دیسک های سخت USB و کارت های حافظه در کامپکت فلش و فرمت های دیجیتالی امن.شرکت تولید کننده ی ADATA به تولید محصولاتی از جمله قاب دیجیتال ، درایوهای حالت جامد و کارت های اکسپرس پرداخته است.در سال ۲۰۰۷ شرکت ADATA  در بین سه شرکت برتر و بزرگ تولید کننده ی DRAM در جهان بود سهم این شررکت در بازار جهانی در سال ۲۰۰۷ چیزی در حدود ۷.۶ درصد بود. و همچنین در این سال در بین ۴ تولید کننده ی بزرگ حافظه ی فلش در جهان بود.شرکت ای دیتا در سال ۲۰۰۸ دارای سرمایه ای بالغ بر ۵۵۵۵۰۰۰۰ دلار آمریکا و همچنین در بازار سرمایه چیزی در حدود ۳۰۵۱۶۰۰۰ دلار سرمایه داشت. این شرکت کسب وکار خود را به اروپا و آمریکا گسترش داد ، در حالی که در آسیا به شدت در حال رقابت بود ، این شرکت در تولید DRAM به دومین منبع در سراسر جهان تبدیل شد که سهمی در حدود ۷.۱ درصد سهم کل بازار را داشت.

از کجا بخریم ؟
مراکز فروش محصولات ADATA با ضمانت نامه انفورماتیک گستر

محصولات ADATA با ضمانت نامه انفورماتیک گستر را میتوانید از کلیه فروشگاه های معتبر و همچنین نماینده های فروش این شرکت تهیه نمایید ، با توجه به اهمیت خواسته مشتریان محصولات انفورماتیک گستر در فروشگاه های الکترونیکی معتبر که در زیر معرفی شده اند نیز قابل تهیه می باشد .

انفورماتیک گستر