تلفن همراه بلو

تلفن همراه بلو

کمپانی بلو پروداکتس یکی از تولیدکنندگان تلفن همراه در جهان می باشد که تا به امروز رشد سریعی را تجربه نموده است. این کمپانی در سال 2009 تأسیس گردید و بر اساس طیف گسترده ای از نیازهای مصرف کنندگان، به طراحی و تولید تلفن های همراه جذاب، نوآورانه و مقرون به صرفه مبادرت نموده است.

تا به حال بیش از 35 میلیون دستگاه تلفن همراه بلو در بیش از 40 کشور جهان به فروش رفته است. مقر اصلی آن در شهر میامی در ایالت فلوریدا می باشد. کمپانی بلو به عنوان پیشگام در ارائه خدمات بصورت پیش پرداخت و بدون قرارداد با ارائه سبد محصولات خود به هزاران نفر از عوامل فروش، اپراتورهای مجازی تلفن همراه و خرده فروشان بزرگ در ایالات متحده و آمریکای لاتین شناخته شده است.

هم اکنون پس از حضوری موفق در بیش از 40 کشور دنیا، بلو بر آنست تا به بازار بزرگ خاورمیانه و بالاخص ایران راه پیدا کند. بر این اساس با بهره گیری از دفتر منطقه ای خود در امارات متحده عربی برای حضور موثر در بازارهای ایران، عراق، عمان، بحرین و امارات متحده عربی و با تمرکز بر روی ایجاد نمایندگی های رسمی فروش در این کشورها برای عرضه محصولاتی با طراحی و مهندسی بی همتا، لوکس و مقرون به صرفه پا به عرصه رقابت گذاشته است.انفورماتیک گستر