باشگاه فروشندگان انفورماتیک گستر

شرکت انفورماتیک گستر در راستای تشویق و قدردانی از فروشندگان تلفن‌های همراه، اقدام به ایجاد باشگاه فروشندگان نموده است. سیستم فوق به فروشندگان نهایی این امکان را می‌‎دهد تا با ثبت سریال (IMEI) گوشی‌های فروخته شده در ربات تلگرامی infogostar_bot کسب امتیاز نموده و از مزایای دریافت هدیه نقدی برخوردار گردند. در ادامه مطلب نحوه استفاده از این سیستم را شرح خواهیم داد.

جهت ثبت‌نام در باشگاه مشتریان انفورماتیک گستر، شما نیاز به نرم‌افزار موبایل و یا دسکتاپ تلگرام خواهید داشت. برای ورود به باشگاه مشتریان کافی است در قسمت جستجوی تلگرام کلمه infogostar_bot را جستجو نموده تا ربات تلگرامی باشگاه مشتریان انفورماتیک گستر را پیدا کنید. جهت پیوستن به این ربات کافی است تا بر روی دکمه Start کلیک نمایید. در صورتی که این کار موفقیت‌آمیز انجام شود، پیغام “به ربات انفورماتیک گستر خوش آمدید” را مشاهده می‌نمایید.

در گام بعدی، بر روی گزینه عضویت کلیک نمایید تا مشخصات فردی شما در سیستم شود.

پس از ثبت کامل مشخصات، عضویت شما در باشگاه فروشندگان انفورماتیک گستر در انتظار تأیید کارشناسان بازاریابی خواهد بود. فعال‌سازی حساب کاربران پس از اخذ استعلامات مورد نیاز، ظرف 24 الی 48 ساعت انجام خواهد پذیرفت. پس از تأیید حساب کاربری پیغامی تحت عنوان “کاربر گرامی حساب شما فعال گردید و می‌توانید از کلیه امکانات باشگاه استفاده نمایید”، به شما ارسال خواهد شد.

پس از عضویت در باشگاه مشتاریان انفورماتیک گستر، امکان ثبت سریال (IMEI) تلفن‌های همراه فروخته شده با گارانتی معتبر انفورماتیک گستر وجود خواهد داشت. برای این کار کافی است تا بر روی گزینه ثبت دستگاه (دریافت امتیاز) کلیک نموده و نسبت به ثبت سریال شماره 1 دستگاه تلفن همراه اقدام فرمایید. در صورتی که سریال ثبت شده تلفن همراه معتبر باشد، با موفقیت در سیستم ثبت خواهد شد، در غیر اینصورت پیغام خطای سیستمی دریافت خواهید کرد. جهت سهولت در ثبت تعداد بالای سریال گوشی (IMEI)، کافی است تا با استفاده از نسخه دسکتاپ تلگرام و همچنین یک دستگاه بارکدخوان، سریال گوشی‌ها را یک به یک از روی جعبه آن ثبت نمایید.

لازم به ذکر است شرکت انفورماتیک گستر جهت آگاه‌سازی فروشندگان نهایی، نسبت به نصب برچسب لیبل منحصربفرد بر روی گوشی‌هایی که شامل کسب امتیاز در باشگاه فروشندگان انفورماتیگ گستر می شوند، اقدام نموده است. بدیهی است گوشی‌هایی که این برچسب لیبل بر روی آنها قرار ندارد، شامل کسب امتیاز و دریافت هدیه نقدی نخواهند شد. ضمناً امتیازات مربوط به هر مدل گوشی متفاوت بوده و توسط کارشناسان بازاریابی این شرکت تعیین می‌شود.

پس از ثبت موفقیت‌آمیز سریال گوشی‌ها، جهت دریافت هدیه نقدی بر روی گزینه خرج کردن امتیاز کلیک نمایید. در این مرحله می‌بایستی شماره کارت 16 رقمی بانکی (متصل به سیستم شتاب) صاحب فروشگاه را وارد نمایید. لطفاً توجه داشته باشید از این پس کلیه پرداخت‌ها به این شماره کارت انجام خواهد شد.

مجموع امتیازات کسب شده از سوی فروشندگان نهایی، بصورت خودکار در روز پانزدهم هر ماه توسط سیستم محاسبه شده و پس از اخذ تأییدات لازمه از سوی واحد فروش و امور مالی شرکت انفورماتیک گستر، مبالغ نقدی ظرف 24 الی 72 ساعت بعد به حساب فروشندگان نهایی منظور می‌شود.

کاربران گرامی در صورت وجود هر گونه پرسش یا ابهام می‌توانند با استفاده از گزینه پشتیبانی و ارسال درخواست، سوال مورد نظر خود را مطرح نموده و در اسرع وقت پاسخشان را دریافت نمایند. برای مشاهده پاسخ‌ها از قسمت پیگیری درخواست اقدام فرمایید.

انفورماتیک گستر